mobirise.com

Kurumsal : Hakkımızda

Dünyanın tüm toplumlarının bildiği cevizin anavatanı Anadolu ve İran havzasıdır. Bu coğrafyada cevizden başlayarak tüm ekosistemin ürettiği ve üretmeye müsait olduğu fidanları; doğaya saygı, geleceğe katkı, bilimsel ve sistematik bir şekilde yatırımcının ve yatırımcı umutlarının korunması prensibi ile yetiştirmek için yola çıktık.
Birçok insanın hayali olan doğaya geri dönüş planlarının zarar görmemesi için başarılı yatırım ve süreç yaşanması adına sertifikalı fidan üretimi ve endüstriyel bahçe yönetimi temelinde bir marka oluşturmak adına çalışıyoruz.
PROMASTER, Yüce Allah’ın bizlere verdiği bu hazineleri gelecek nesillere ulaştırmak, bu alana sistematik bir çalışma düzeni getirmek için güvenilir ve gelişimci çözümler sunan bir markadır. PROMASTER çözümleri hakkında bilgi vermek için sizi Bandırma Çakılköy’deki üretim tesislerimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. 
PROMASTER ile doğaya dönüş hayallerinize daha yakınsınız.

Fidan Seçimi Bahçenin Geleceğidir

Türkiye’de ve dünyada birçok doğal yatırım, popüler bilgi ve yüzeysel çalışma ile yapılır.

Oysa doğada her çalışma sorumluluk ister. Toprak ve su analizleri yapılmadan doğru fidanı seçmek ve projelendirmek imkânsızdır. Komşudan duyma veya internette karşılaştığınız bilgiler ile bahçe kurmaya kalkmayın.

Tüplü veya Açık Kök Fidanlar

Kendi anaç bahçemizde ürettiğimiz aşı gözleri ile aşılayarak ürettiğimiz fidanlar doğayla buluşmanız ve güvenli bir bahçe kurmanız için hazır.

Aşılı Sertifikalı Fidan Satışı

Türkiye’de ve dünyada birçok doğal yatırım, popüler bilgi ve yüzeysel çalışma ile yapılır.

PROMASTER olarak sertifikalı, kendi aşıladığımız fidanları Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo ile ulaştırıyoruz. Siparişleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fidan Üretimimiz

Bandırma Çakılköy de bulunan tarlalarımızda orman ve ziraat mühendisimizle sertifika koşullarına uygun üretim yapıyoruz.

Doğal ortamda doğru ekipman, doğru ürün, doğru mevsim ve bilimsel kurallar dahilinde anaç bahçemizden aldığımız aşılarla sertifika konusunda hiçbir şüphe kalmadan üretim yapıyoruz.

Hasat Garanti Sistemler için Gerekenler

 • Toprak Analizi

 • Su Analizi

 • Projelendirme

 • Doğru Fidan Seçimi

 • Ekim Uzmanlığı

 • Bahçe Yönetimi

 • Ağaç Yönetimi

 • Finans Yönetimi

 • Endüstriyel Bahçe Yönetimi


 Promaster bahçecilik, ürün ve hasat takibi, ağaç ve bakım konularında geliştirdiği sistem ile sizin için farklı çözümler sunuyor.


Özellikle yanlış yatırım, yanlış tercih ve heves yönetimi konusunda yaşanan sorunlar atıl, yanlış ve zararla sonuçlanan projelere neden olmaktadır. Bahçe yönetimini basit görmek ve bilimsel olmayan bilgiler ile ilerlemek yerine PROMASTER BAHÇE DANIŞMANLIĞI ile projenize başlayabilirsiniz…


Serfifikalı Fidan Ne Demektir? Orjinal Cins Nedir?

Toprağa düşen her meyve özelliklerini kaybeder ve standart özellik gösterir. Bu yüzden ürettiğiniz fidanın hangi cins meyveden yapıldığı çok önem arz etmemektedir. Binlerce yıl önceden keşfedilen aşılama yöntemleriyle cevizin türü belirlenir. Bu sebeple sertifikalı fidan sistemi getirilmiştir. Sürdürülebilir bahçe ve verim yönetimi için sertifikalı fidan sistemi.

Ceviz Ağacının Verimi Sizin Ona Ne Kadar Baktığınızla İlgili

Son yıllarda çağdaş iş insanının doğaya göçü, cevizin faydaları konusunda bilgilerin yayılması ve dünyada cevize olan talepten dolayı bazı amaçlarla yatırım konusunda birçok planı devreye sokmuştur.

Herkesin elinde hesap makinası para kazanmayı hayal ederken diğer taraftan ağaç yetiştirme ve verimlilik konularını düşünmemektedir. “Bir ağacın verimi sizin ona ne kadar baktığınız ile doğru orantılıdır.”

Promaster Fidan ve Bahçe Yönetimi

Sizin için hedefimiz sadece fidanı satmak değil, yatırımınızın geleceğini takip ederek meyveye kadar olan süreçte başarınıza katkıda bulunmaktadır.

Ceviz bahçesi kurmak, fidan almak, aşılama, ithalat ve ihracat konusunda lütfen bizi arayınız.

Bizi takip edin / Follow us

Tüm hakları saklıdır / All rights reserved / 2018  © promasterltd.com